Do chorych dzieci powędrowały prezenty

12 grudnia 2019 roku

Magiczne prezenty

Prezenty dla niewidomych dzieci

30 tysięcy złotych! Takiej wartości były prezenty, które podarowaliśmy niewidomym dzieciom z Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka dla Niewidomych i Słabowidzących, który mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kamiennogórskiej we Wrocławiu.

To było jakieś niemożliwe szaleństwo!!! Pierwsza Wigilia z prezentami od Was dla chorych dzieci już za nami. Emocje były takie, że wciąż nie możemy ochłonąć.

Wspólne kolędowanie dla chorych dzieci z ośrodka dla uczniów

niewidomych i słabowidzących

Najpierw zafundowaliśmy dzieciom występ Chóru Chłopięcego Narodowego Forum Muzyki. Kolędy w ich wykonaniu to po prostu bajka, w której przenieśliśmy się prościutko do wigilijnego stołu. Ale emocje na widowni buzowały również z innego powodu. Bo tuż po występie na niewidome dzieciaki czekała prawdziwa bomba!!! Ogromna góra prezentów, którą dostały dzięki Przyjaciołom Fundacji! Kolejka po podarunki zawijała aż na korytarz, a okrzykom radości przy ich rozpakowywaniu nie było końca. Przede wszystkim to WIELKA ZASŁUGA wszystkich Przyjaciół, którzy włączyli się w naszą świąteczną akcję ZOBACZ MNIE I ZOSTAŃ MOIM MIKOŁAJEM! Z pewnością dzięki Wam do naszych chorych dzieci powędrowały prezenty o wartości 30 000 złotych!!! Czujecie tę moc!!??

A wisienką na torcie był poczęstunek, który przygotowała dla nas niezastąpiona w każdej sytuacji Nasza Pączkarnia Wrocław ul. Świdnicka.

Szalona ekipa Świętego Mikołaja zawitała do chorych dzieci z Ośrodka

dla niesłyszących i słabosłyszących

Był Mikołaj, Śnieżynki, występ magików i cała masa prezentów. A te podarunki to znowu Wasza zasługa! Kolejne 200 ogromnych paczek wypchanych planszówkami, klockami LEGO, lalkami, samochodzikami, książkami, kolorowankami, kredkami, puzzlami i pluszakami.
Ale, ale…! To nie koniec. Później zasiedliśmy do wspólnej wigilijnej kolacji. I życzenia. Wzruszenie ścisnęło nam gardła. Takiego ładunku czułości, bliskości i miłości już dawno nie odczułyśmy. I na sam koniec to my poczułyśmy się tak, jakbyśmy zostały obdarowane najpiękniejszym prezentem świata – wdzięcznością! Wciąż nie możemy ochłonąć, ale po takich atrakcjach, jakie nam i naszym dzieciakom zafundowało Broadway Beauty Wrocław nie dziwcie się nam. Ekipa z Broadway Beauty nie tylko wskoczyła w odjechane bajkowe przebrania, namówiła Cukiernia i kawiarnia Jaworscy Wrocław do zafundowania ogromnego toru, ale i przekazała darowiznę na zakup prezentów.

79491524 162543385121634 2966782439629783040 o
Świąteczna pomoc dla chorych dzieci i niewidomych dzieci
79664544 162543698454936 5702098135216553984 o
Podopieczni podczas wspólnego kolędowania z chłopięcym chórem
Wzruszone chore dzieci podczas występu Chłopięcego Chóru NFM
Chór Chłopięcy NFM śpiewa dla chorych dzieci