Zostań naszym SUPERPOMAGACZEM!
Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat potrzebujących dzieci na lepsze

Chcesz pomagać, a do tej pory nie udało Ci się znaleźć odpowiedniego miejsca do realizacji swoich pomysłów, pasji i zainteresowań?

Od dawna chciałeś zrobić coś dobrego, ale nie wiesz, jak zacząć? Przyjdź do nas ze swoim pomysłem, projektem lub poświęć swój czas, a my pokażemy Ci, ile jest wspaniałych pomysłów na pomaganie. Z Twoim wsparciem chcemy tworzyć miejsce ludzi pozytywie zakręconych na punkcie niesienia pomocy. Szukamy SUPERPOMAGACZY – ludzi ciepłych, wyrozumiałych i otwartych na drugiego człowieka. Wspólnie chcemy zmieniać rzeczywistość naszych podopiecznych. Dołącz do wolontariatu ZOBACZ MNIE! Razem będziemy realizować niestandardowe projekty i wywoływać uśmiech na twarzach dzieci, które potrzebują wsparcia.

Chcesz zostać wolontariuszem Fundacji ZOBACZ MNIE?

To bardzo proste! Napisz o sobie kilka zdań. Czym się zajmujesz? Jakie masz zainteresowania? Opisz, jak chcesz się zaangażować? Wolontariat w fundacji we Wrocławiu wspiera dzieci – dołącz do niosących pomoc! Wyślij maila na adres: fundacja@zobaczmnie.org. My błyskawicznie Ci odpiszemy i zaproponujemy Ci taki wolontariat na rzecz dzieci , który najbardziej będzie Ci odpowiadał! W fundacji ZOBACZ MNIE pomagamy niepełnosprawnym dzieciom, by mogły choć na chwilę zapomnieć o przeciwnościach losu.

Chcesz dołączyć do wolontariatu pracowniczego?

Czekamy również na wszystkich pracowników firm, które realizują projekty z zakresu społecznie odpowiedzialnego biznesu. Jeśli Wasza firma lubi angażować się w działania na rzecz potrzebujących, to razem możemy zrobić wielkie i dobre rzeczy! Dowiedz się, jakie działania podejmuje wolontariat we Wrocławiu dla dzieci.

W wolontariacie pracowniczym możesz działać w wielu obszarach. Firmowe eventy połączone ze zbiórką dla potrzebujących dzieci, zajęcia artystyczne i spotkania z naszymi podopiecznymi czy udział w naszych wydarzeniach charytatywnych – to tylko kilka pomysłów na to, jak możemy zaangażować pracowników firmy do wspólnego pomagania. Ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Chcecie zrobić coś Dobrego? Napiszcie do nas! Razem na pewno znajdziemy taki sposób na pomaganie, który w Waszej firmie sprawdzi się najlepiej! Dokumenty do pobrania: regulamin wolontariatu, zgoda rodziców.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:
tel. +71 757 50 08

lub napisz na:
fundacja@zobaczmnie.org