ZOSTAŃ MIKOŁAJEM

Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny prezent wpłać: 10 zł, 30 zł, 50 zł lub inną kwotę.  My za Ciebie kupimy prezent niepełnosprawnym dzieciom!

LISTA NAJLEPSZYCH PODARUNKÓW

Niewidome i niesłyszące dzieci chcą cieszyć się beztroskim dzieciństwem. Dlatego podpowiadamy, jakie prezenty sprawią im największą radość i zachęcamy, żebyś ZOSTAŁ MIKOŁAJEM Tu znajdziecie listę najbardziej trafionych podarunków (LISTA) . Pamiętajcie, że w ośrodkach dla niewidomych i niesłyszących uczą się i mieszkają nie tylko malutkie dzieci, ale też i nastolatki, które również czekają na świąteczne prezenty. Pragniemy, żeby niepełnosprawność nie ograniczała ich wyobraźni. Zostańcie ich MIKOŁAJAMI, a my zadbamy o to, żeby w ręce każdego niepełnosprawnego dziecka trafił odpowiedni prezent.

NASI PRZYJACIELE

Dołącz do naszej akcji Zostań Mikołajem. Zrób sobie zdjęcie z prezentem. Wyślij do nas  swoje zdjęcie: mailem, mms lub na Facebooku, a my zamieścimy je na stronie akcji. Pokaż wszystkim jak nie wiele trzeba, żeby sprawić wiele radości niepełnosprawnym dzieciakom! Zachęć swoich znajomych do udziału w naszej wielkiej, świątecznej akcji i bądź naszym Mikołajem!