Dolnośląska Gala Sportu i pomoc Ukraińcom

Dolnośląska Gala Sportu połączona z pomocą uchodźcom z Ukrainy

Gala w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzebnicy była świętem sportu i dobroczynności.

Natalia Kaczmarek zwyciężyła w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca na Dolnym Śląsku w roku 2021! Dolnośląska Gala Sportu „Słowa Polskiego”, podczas której rozstrzygnięty został plebiscyt, była dodatkowo okazją do charytatywnego wsparcia Ukrainek i Ukraińców, którzy uciekli ze swojego kraju przed wojną.

Wśród sportowców pierwsze miejsce zajęła lekkoatletka Natalia Kaczmarek, drugie pływaczka Alicja Tchórz, a trzecie szczypiornistka Monika Maliczkiewicz. Natomiast wśród trenerów zwyciężyła Bożena Karkut, drugie miejsce zajął Marek Rożej, a trzecie Grzegorz Widanka.

Gala w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzebnicy była nie tylko świętem sportu, ale także dobroczynności. Obecni na uroczystości goście mogli wziąć udział w charytatywnej licytacji gadżetów sportowych (i nie tylko), zorganizowanej przez Fundację ZOBACZ MNIE. Do wylicytowania były m.in. plakat polskich olimpijczyków, koszulki lekkoatletów, medal i piłki od drużyny koszykówki kobiecej BC Polkowice, box sportowych gadżetów od Rafała Sonika, książki ze specjalnymi dedykacjami od wrocławskiego pisarza Marka Krajewskiego.

Uczestnicy aukcji byli niezwykle hojni. Dzięki ich wielkim sercom udało nam się zebrać 12 800 zł z licytacji oraz blisko 3000 zł ze sprzedaży maskotek na rzecz pomocy dzieciom z Ukrainy. Wszyscy spisali się na medal!

Przekaż 1,5% podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE

Twój 1,5% podatku ma potężną moc. Dzięki niemu ratujemy zdrowie i życie ciężko chorych dzieci. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000 79 53 64 i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE.

Wypełnij PIT on-line
Rozlicz PIT na podatki.gov.pl
Pobierz program do PIT