WESELNA ZBIÓRKA

Zaproście swoich weselnych gości do wspólnego pomagania

Dzięki Waszej inicjatywie wspólnie możemy podarować potrzebującym dzieciom chwilę radości

weselna zbiórka pomaga chorym dzieciom

Ślub to wyjątkowy dzień dla Państwa Młodych, którzy przysięgają sobie miłość do końca swoich dni. To moment wielu wzruszeń i obdarowywania przeróżnymi upominkami. Ale okazuje się, że weselne przyjęcie to też doskonała okazja do tego, żeby zaangażować rodzinę i przyjaciół do pomagania  chorym dzieciom. A gdyby tak, zamiast kwiatów i czekoladek, poprosić swoich gości o przekazanie wpłaty od serca lub zorganizowania zbiórki prezentów dla podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE?

Weselna zbiórka – Jak można zorganizować taką akcję?

Skontaktujcie się z nami, a my pomożemy Wam przeprowadzić akcję pt. weselna zbiórka. Udzielimy Wam wszystkich informacji i przekażemy skarbonki, dzięki którym będziecie mogli zbierać pieniądze. Po całym wydarzeniu otrzymacie od nas piękny dyplom, który będziecie mogli pokazać swoim gościom. Ale chyba najważniejsze będzie poczucie, że w tym ważnym dla Was dniu, razem z nami zmieniliście świat potrzebujących dzieci na lepsze.

Z pewnością na wszystkie Wasze pytania, wątpliwości udzielimy odpowiedzi. Skontaktuj się z nami i napisz wiadomość pod adres:  aleksandra.kaczmarek@zobaczmnie.org.  Ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny dzięki Wam.