Zaprojektuj ulotkę 1,5% dla swojego dziecka
Zbieraj z nami aktywnie 1,5 procent podatku na rzecz swojego dziecka. Stwórz ulotki 1,5% w dowolnym formacie i zachęć rodzinę, przyjaciół, społeczność lokalną do przekazania pomocy z rozliczenia podatkowego.

Drodzy rodzice, 

przygotowaliśmy dla Was prostą aplikację do samodzielnego projektowania ulotek i plakatów 1,5% w różnych rozmiarach.

Dzięki ulotkom, będzie Wam łatwiej pozyskać środki z jednego procenta podatku na ratowanie zdrowia i życia Waszych dzieci. Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że zrobicie wszystko, co w Waszej mocy, żeby zebrać jak najwięcej wsparcia dla Waszych dzielnych wojowników.

Życzymy powodzenia!

Nie wiesz jak zaprojektować ulotki 1,5 procentowe? To nic trudnego. Zobacz, jak łatwo to zrobić:

Aplikacja, którą dla Was przygotowaliśmy pozwala na utworzenie gotowych do druku ulotek w formatach DL, A4, A3. Ulotki w bardzo prosty sposób można stworzyć zaledwie w minutę. Wszystkie ulotki zostaną zapisane w dwóch formatach: pdf. Mamy nadzieję, że dzięki nim będzie Wam łatwiej starać się o pozyskanie środków pochodzących z 1,5% podatku na konta imienne Waszych dzieci.

Instrukcja, jak stworzyć ulotki 1,5%:

1. Wybierz zdjęcie Twojego dziecka o dużej rozdzielczości, aby ulotka wyświetlała się w dobrej jakości i nadawała do druku. Format zdjęcia niech będzie dostosowany do orientacji ulotki.

2. Napisz krótką historię swojego dziecka (do 400 znaków), w której opiszesz z jaką chorobą się zmaga i na co zbieracie środki z 1,5% podatku.

3. Dodaj tekst i wybrane zdjęcie, a następnie naciśnij przycisk „projektuj ulotki” w formularzu poniżej.

4. Zaprojektowanie ulotki może chwilę potrwać.

5. Na samym dole formularza pojawi się link do wszystkich ulotek.

6. Teraz, zapisz wszystkie ulotki na dysku. Możesz je wydrukować, czy rozesłać do osób, które chcesz zachęcić do przekazania 1,5% na rzecz Twojego dziecka.

Wygeneruj ulotki 1,5% w formacie DL, A4, A3
Formularz przeprowadzi Cię przez cały etap tworzenia ulotek, jeśli jednak będziesz miał jakieś trudności, pytania – skontaktuj się z nami: fundacja@zobaczmnie.org

Generator

Akceptowane typy plików: jpg, png, Maks. rozmiar pliku: 3 MB.