Firma społecznie odpowiedzialna
Wiemy, jak połączyć oczekiwania firm i potrzeby naszych podopiecznych. Tworzymy projekty charytatywne skrojone pod konkretne założenia strategii społecznej odpowiedzialności biznesu.

Współpraca z naszą Fundacją daje szansę na promocję firmy jako społecznie odpowiedzialnego partnera Fundacji. Razem możemy odmienić los dzieci, które potrzebują wsparcia. Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu firmowych imprez i eventów charytatywnych, podczas których możemy wspólnie zbierać środki na rzecz maluchów. Realizujemy również wyjątkowe projekty, które angażują pracowników zaprzyjaźnionych z nami firm. Mamy mnóstwo pomysłów na to, jak Wasza firma może pomagać dzieciom, ale jesteśmy otwarci i na Waszą inicjatywę. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami wypracujemy wiele projektów, które pozwolą nam zmienić los potrzebujących maluchów i uczynić ich świat piękniejszym.

Obszary, w których wspólnie możemy pomagać

Zmieniaj razem z nami świat naszych podopiecznych. Wspólnie zdziałamy wiele dobrego i odczarujemy ich rzeczywistość.

Wydarzenia charytatywne

Zespół naszej Fundacji ma ogromne doświadczenie w organizowaniu dużych imprez o charakterze charytatywnym. Przygotowywaliśmy wydarzenia nawet dla 1000 osób z udziałem największych polskich firm. Potrafimy realizować z rozmachem imprezy plenerowe, które robiliśmy nawet na wrocławskim Rynku. Do udziału w naszych wydarzeniach zapraszamy duże firmy, które dzięki zaangażowaniu w naszą akcję, budują wizerunek podmiotów społecznie odpowiedzialnych.

Współpraca partnerska

Potrafimy tworzyć projekty charytatywne, które idealnie wpisują się w strategie CSR firmy. Zawsze staramy się wspólnymi siłami wypracować świetne pomysły niosące pomoc. Zależy nam na tym, żeby w nasze projekty byli zaangażowani Wasi pracownicy, żeby najlepiej wykorzystać ich potencjał i talenty. Dlatego za nim przejdziemy do realizacji pomysłów staramy się dokładnie rozpoznać potrzeby i specyfikę działań naszego partnera. Nasze projekty są zawsze skrojone na miarę oczekiwań i potrzeb naszych biznesowych partnerów.

Imprezy firmowe

Jeśli szukacie sposobu na to, by wewnętrzny event organizowany w Waszej firmie zyskał charytatywną oprawę, to możecie na nas liczyć! Chętnie podpowiemy Wam, jak sprawić, żebyście podczas takiego wydarzenia mogli się nie tylko świetnie bawić, ale i pomóc potrzebującym dzieciom. Aukcje, licytacje, loterie, konkursy – znamy mnóstwo sposobów na pomaganie i chętnie się z Wami nimi podzielimy. Nasza obecność podczas Waszej imprezy firmowej jest szansą nie tylko na zbiórkę pieniędzy na pomoc naszym podopiecznym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możecie pokazać, że jesteście firmą, dla której ważna jest działalność dobroczynna.

Wolontariat pracowniczy

Jeśli Wasza firma lubi angażować się w działania na rzecz potrzebujących, to razem możemy zrobić wielkie i dobre rzeczy! W wolontariacie pracowniczym można działać w wielu obszarach. Firmowe eventy połączone ze zbiórką dla potrzebujących dzieci, zajęcia artystyczne i spotkania z naszymi podopiecznymi czy udział w naszych wydarzeniach charytatywnych – to tylko kilka pomysłów na to, jak możemy zaangażować pracowników firmy do wspólnego pomagania. Ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Chcecie zrobić coś Dobrego?

Dołącz do naszego wolontariatu
Pozytywne aspekty, jakie płyną z udziału w wolontariacie pracowniczym:

Pracownicy

Niosą dobro i pomoc potrzebującym. Pogłębiają swoją wrażliwość i empatię na pomoc skierowaną w stronę drugiego człowieka. Rozwijają swoje talenty i pasje dzieląc się kawałkiem siebie.

Firma

Buduje zespół zgranych ludzi, którzy tworzą środowisko odpowiedzialnych społecznie pracowników, którzy są wizytówką firmy udzielając wsparcia na różne sposoby.

Fundacja

Otrzymuje pomoc od pozytywnych ludzi, którzy dobrowolnie dzielą się swoim czasem, pomysłami i zmieniają rzeczywistość osób w trudnej sytuacji życiowej.

Masz pytania?