Szkoła też może pomagać!
Wierzymy, że nie ma nic piękniejszego niż pomoc, którą potrzebującym dzieciom przynoszą ich rówieśnicy

Chcemy zaprosić przedszkolaków i uczniów do wspierania chorych i niepełnosprawnych maluchów. Taka wspólna inicjatywa i zaangażowanie jest najlepszą, bo bardzo praktyczną, lekcją wychowawczą.

Zobacz, jakie akcje w szkołach możesz zorganizować:

 
Szkolny kiermasz, na którym możecie sprzedawać upieczone przez uczniów ciasta i babeczki albo niepotrzebne już książki i zabawki to pierwsza z propozycji na akcje w szkołach. Koniecznie zgłoście się do naszego fundacyjnego koordynatora, który pomoże Wam przygotować takie wydarzenie.

Wolontariat, w który mogą się zaangażować już nawet przedszkolaki. Dzieci często biorą udział w naszych inicjatywach, zdobywając przede wszystkim doświadczenie i rozwijając swoją potrzebę pomagania.

Wsparcie zamiast kwiatka to akcja w szkole, która możesz przeprowadzić. Polega na tym, że na zakończenie roku szkolnego uczniowie zamiast kwiatów czy prezentów dla nauczycieli, wrzucają pieniądze do puszek. Nasza fundacja zajmie się przygotowaniem ich dla Was. Po akcji zebrane środki zostają komisyjnie przeliczone, a my przygotowujemy dla Waszej szkoły piękny dyplom z podziękowaniami.

Macie inny pomysł lub propozycję na fajne akcje w szkołach?

Koniecznie dajcie nam znać.
Napiszcie do naszego koordynatora odpowiedzialnego za współpracę ze szkołami: aleksandra.kaczmarek@zobaczmnie.org.