Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2023 za nami.

Po raz kolejny wielkim sukcesem była aukcja charytatywna. 58 600 zł – tak wspaniałą sumę udało się zebrać organizatorom wrocławskiej gali „Loan Magazine Awards 2023” m.in. podczas charytatywnej aukcji, która była częścią tego wyjątkowego wieczoru. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom o wielkich sercach, bo cały dochód z wydarzenia trafi na pomoc podopiecznym naszej Fundacji.

Do wylicytowania były unikatowe rzeczy, często powiązane z wielkimi nazwiskami świata sportu, sztuki czy kultury. To m.in.:

  • buty z autografem najszybszego człowieka świata Usaina Bolta,
  • koszulka lekkoatletki Marii Andrejczyk,
  • koszulka bramkarza Artura Boruca,
  • piłeczka tenisowa z podpisem  Igi Świątek,
  • książka z dedykacją noblistki  Olgi Tokarczuk,
  • album z  podpisem prezydenta Lecha Wałęsy.

Jeden z gości gali wylicytował też pojawienie się we wrocławskim Kolejkowie w postaci… nowej figurki.  Były fanty od  polskich skoczków, niespodzianki  koszykarskie i  żużlowe, a także dzieła sztuki, w tym obrazy uznanych artystów (Iza Opiełka, Joanna Burda), ale też obrazki autorstwa naszych małych podopiecznych. Najbardziej zacięta walka stoczona została o naszego fundacyjnego  krasnala z brązu. Szczęśliwie podczas gali znalazł ona nowy dom i nowego opiekuna o wielkim sercu.

Jak co roku musimy podkreślić, że wydarzenie nie doszłoby do skutku, gdyby nie wyjątkowi ludzie: Anna Tomkowicz i Rafał Tomkowicz. To dzięki ich zapałowi, pomysłowości, energii i otwartym sercom jednego wieczoru udało się zdziałać tyle dobra! Ogrom podziękowań przesyłamy też dla Barbary Mróz-Gorgoń, która z właściwą sobie energią i zaangażowaniem współprowadziła galę i licytację, odpowiednio podgrzewając emocje.

Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim oraz wszystkich naszych małych podopiecznych.

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana m.in. do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej.

Przekaż 1,5% podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE

Twój 1,5% podatku ma potężną moc. Dzięki niemu ratujemy zdrowie i życie ciężko chorych dzieci. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000 79 53 64 i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE.

Wypełnij PIT on-line
Rozlicz PIT na podatki.gov.pl
Pobierz program do PIT