Gala Loan Magazine Awards 2022

Gala Finałowa TOP50 Managers of Loan Market in Poland

Gala „Loan Magazine Awards 2022” była okazją do wsparcia dobroczynnego Fundacji ZOBACZ MNIE.

136 200 złotych – tak ogromną sumę udało nam się zebrać podczas akcji charytatywnej zorganizowanej w trakcie Gali Finałowej TOP50 Managers of Loan Market in Poland, zorganizowanej we Wrocławiu. To, co się wydarzyło, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Do wylicytowania były dzieła sztuki, gadżety sportowe i wiele innych wyjątkowych przedmiotów. Bardzo dziękujemy za wielkie serca i za wsparcie.

Uczestnicy aukcji byli niewiarygodnie wręcz hojni i zacięcie walczyli między innymi o piłkę i koszulkę od Roberta Lewandowskiego, plastron od Kamila Stocha oraz piękne obrazy namalowane przez podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE. Licytujący ostro rywalizowali też o grafiki Poli Dwurnik i książki ze specjalnymi dedykacjami od wrocławskiego pisarza Marka Krajewskiego.

Tego wydarzenia nie byłoby, gdyby nie wyjątkowi ludzie – Anna Tomkowicz i Rafał Tomkowicz, którzy pomaganie mają we krwi. To dzięki ich niewiarygodnie dobrym sercom i wielkiemu zaangażowaniu udało się jednego wieczoru zdziałać tyle dobra dla naszych podopiecznych!

Ogrom podziękowań przesyłamy też dla Barbary Mróz-Gorgoń, która wraz z Rafałem Tomkowiczem z ogromnym zaangażowaniem prowadziła galę i licytację. Uwierzcie nam – ta dwójka potrafi na scenie rozgrzać atmosferę do czerwoności! Emocje były ogromne, licytujący nie oszczędzali środków, a my się cieszyliśmy się, jak dzieci. Bo każda złotówka z aukcji pomaga właśnie naszym dzieciakom – podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE. Dziękujemy po tysiąckroć!

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana m.in. do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej.

Przekaż 1,5% podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE

Twój 1,5% podatku ma potężną moc. Dzięki niemu ratujemy zdrowie i życie ciężko chorych dzieci. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000 79 53 64 i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE.

Wypełnij PIT on-line
Rozlicz PIT na podatki.gov.pl
Pobierz program do PIT