Gala Loan Magazine Awards 2022

Gala Finałowa TOP50 Managers of Loan Market in Poland

Gala „Loan Magazine Awards 2022” była okazją do wsparcia dobroczynnego Fundacji ZOBACZ MNIE.

Gitarowy Rekord Świata 2022

136 200 złotych – tak ogromną sumę udało nam się zebrać podczas akcji charytatywnej zorganizowanej w trakcie Gali Finałowej TOP50 Managers of Loan Market in Poland, zorganizowanej we Wrocławiu. To, co się wydarzyło, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Do wylicytowania były dzieła sztuki, gadżety sportowe i wiele innych wyjątkowych przedmiotów. Bardzo dziękujemy za wielkie serca i za wsparcie.

Uczestnicy aukcji byli niewiarygodnie wręcz hojni i zacięcie walczyli między innymi o piłkę i koszulkę od Roberta Lewandowskiego, plastron od Kamila Stocha oraz piękne obrazy namalowane przez podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE. Licytujący ostro rywalizowali też o grafiki Poli Dwurnik i książki ze specjalnymi dedykacjami od wrocławskiego pisarza Marka Krajewskiego.

Tego wydarzenia nie byłoby, gdyby nie wyjątkowi ludzie – Anna Tomkowicz i Rafał Tomkowicz, którzy pomaganie mają we krwi. To dzięki ich niewiarygodnie dobrym sercom i wielkiemu zaangażowaniu udało się jednego wieczoru zdziałać tyle dobra dla naszych podopiecznych!

Ogrom podziękowań przesyłamy też dla Barbary Mróz-Gorgoń, która wraz z Rafałem Tomkowiczem z ogromnym zaangażowaniem prowadziła galę i licytację. Uwierzcie nam – ta dwójka potrafi na scenie rozgrzać atmosferę do czerwoności! Emocje były ogromne, licytujący nie oszczędzali środków, a my się cieszyliśmy się, jak dzieci. Bo każda złotówka z aukcji pomaga właśnie naszym dzieciakom – podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE. Dziękujemy po tysiąckroć!

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, marek oraz brandów działających w obszarze finansowania pozabankowego. Jest skierowana m.in. do instytucji pożyczkowych, instytucji bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej.