Gwiazdorzymy od Święta

Zostań GWIAZDOREM dla chorych dzieci

Na co dzień nie gwiazdorzymy… Po cichu walczymy razem z naszymi dzieciakami. O leczenie, o rehabilitację, o zagraniczne konsultacje, nowoczesne terapie. O to, żeby podarować im szansę na zdrowie i życie. Fundacja ZOBACZ MNIE ma pod opieką dzieci chore na raka i maluchy, które od urodzenia zmagają się z niepełnosprawnością.

Każdego dnia staramy się nieść naszym Podopiecznym ratunek a raz do roku chcemy sprawić im wyjątkową frajdę. Podarować im uśmiech i wywołać czystą radość. Chcemy, żeby każdy nasz Podopieczny otrzymał na Gwiazdkę piękny podarunek. Te święta będą dla wszystkich nas inne – przez COVID i pandemię. Ale razem możemy sprawić, że chore dzieciaki zapamiętają je z zupełnie innego powodu. Dlatego, że dostaną wymarzone i wyśnione prezenty.

Zostań GWIAZDOREM i dołącz do naszej akcji:

1. Przelej tyle, ile możesz: 30, 40 a może 60 złotych – każda Twoja pomoc się liczy, bo dzięki niej razem ufundujemy wymarzone prezenty dla naszych chorych dzieci.

2. Zachęć swoich znajomych do udziału w tej świątecznej akcji!

Musimy uzbierać 16 200 zł. Dzięki tej kwocie kupimy prezenty dla wszystkich naszych dzieciaków! Teraz, kiedy świat stanął na głowie, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Waszej pomocy. Możemy sprawić, że ciężko chore dzieci na chwilę zapomną o bólu i chorobie… Razem wyczarujmy dla nich piękne święta!

Udostępnij wpis:

shares