Wydarzenie charytatywne dla podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE

Licytowali i wygrywali

Wielka pożyczka dobra dla chorych dzieci

80 000 złotych w jeden wieczór! Niemal tyle udało się zebrać podczas Gali Finałowej TOP50 Managers of Loan Market in Poland. To było nasze pierwsze wydarzenie charytatywne od wielu, wielu miesięcy. Emocji było mnóstwo, nadziei jeszcze więcej, ale to, co wydarzyło się wczoraj wieczorem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Uczestnicy wielkiej aukcji byli niewiarygodnie wręcz hojni. Licytowali między innymi koszulki Robert Lewandowski i Bartosz Kurek. A także piękne obrazki namalowane przez naszych podopiecznych (kocur stworzony przez Renia walczy z rakiem – zrobił furorę. Zacięta walka toczyła się również o krasnala Finansika, którego przygotowała specjalnie na tę okazję Beata Zwolańska-Hołod . Ogromnym powodzeniem cieszyły się książki ze specjalnymi dedykacjami od naszej noblistki Olga Tokarczuk.

To wydarzenie charytatywne odbyło się dzięki wyjątkowym ludziom Anna Tomkowicz i Rafał Tomkowicz, którzy pomaganie mają we krwi. To dzięki ich dobrym sercom i determinacji – bo termin Gali z powodu pandemii był przesuwany kilka razy – udało się jednego wieczoru zdziałać tyle dobrego! Podziękowania również dla Barbara Mróz-Gorgoń , która wraz z Rafałem z takim sercem i zaangażowaniem prowadziła galę i licytację, że o wynik nie musieliśmy się martwić.

Nisko się kłaniamy i jeszcze raz pięknie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Przekaż 1,5% podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE

Twój 1,5% podatku ma potężną moc. Dzięki niemu ratujemy zdrowie i życie ciężko chorych dzieci. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000 79 53 64 i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE.

Wypełnij PIT on-line
Rozlicz PIT na podatki.gov.pl
Pobierz program do PIT