Tymon Klebanowski

Tymon walczy z guzem mózgu. Potrzebne są specjalistyczne badania i kosztowne leczenie

3-letni Tymon Klebanowski to radosny chłopiec, którego beztroski, dziecięcy świat kilka tygodni temu zamienił się w koszmar. We wrześniu trafił do szpitala, gdzie wykonano mu rezonans magnetyczny. Po badaniu dowiedzieliśmy się o potworze najgorszym z możliwych – glejaku lV stopnia, który pojawił się w jego głowie. To najgorszy z możliwych wariantów nowotworu. Prosimy o pomoc w walce o życie naszego synka.

Diagnoza mówiąca o rozlanym guzie pnia mózgu przekreśliła jego plany na wspaniale dzieciństwo. Tymcio, nasze wspaniale cudowne dziecko, musi się zmierzyć twarzą w twarz z bezlitosnym wrogiem wiedząc, że medycyna nie znalazła całkowicie skutecznej metody na ten rodzaj guza.

Aktualnie Tymon przebywa w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka z dnia na dzień stan się pogarsza, znika uśmiech z twarzy, radość z każdą godziną maleje.

Tymon jest po operacji, podczas której lekarze wykonali biopsję guza oraz wstawili mu zastawkę. Niestety podczas pooperacyjnego badania okazało się, że zastawka nie działa prawidłowo i trzeba ją było poprawić. Tymek ponownie trafił na salę operacyjną, na szczęście za drugim razem wszystko skończyło się już lepiej.

Gdy tylko znane będą wyniki biopsji, próbki guza trafią do kolejnych badań. Komórki nowotworowe zostaną wysłane na badania genetyczne i molekularne do kliniki uniwersyteckiej w Heidelbergu. Wszystko po to, aby możliwie najlepiej rozpoznać rodzaj guza, co jest niezbędne do wdrożenia skutecznego leczenia.

Tymczasem przed Tymkiem kolejne bardzo trudne wyzwanie. Nasz synek już wkrótce rozpocznie 6-tygodniową radioterapię w Centrum Zdrowia Dziecka. Niestety jest już wszystkim bardzo zmęczony i wyczerpany.

Dlatego pilnie potrzebna jest pomoc! Gdy tylko rodzaj guza zostanie szczegółowo rozpoznany, Tymek musi jak najszybciej rozpocząć leczenie.

Dziś ze łzami w oczach sercem umysłem prosimy Cię drogi darczyńco o wsparcie w bardzo trudnej walce o życie.

W obliczu bezsilności rodzina i przyjaciele szukają ratunku na całym świecie, dzwoniąc po klinikach, konsultując się z najlepszymi lekarzami. Tymon ma również młodszą 2-letnia siostrę Polę i starszego brata Jana, którzy z całego serca go wspierają, tęsknią i bardzo chcą, żeby wrócił jak najszybciej do domu w pełni zdrowy.

Drogi człowieku dobrego serca, prosimy Cię o wsparcie – twoja hojność może pomoc wygrać walkę z chorobą. Twoja darowizna pozwoli pokryć koszty leków, badań, konsultacji i przyniesie promyk nadziei rodzinie. Każdy grosik przyczynia się do tego że Tymon nie pozostanie w tej walce sam.

Wspólną siła ludzi potrafi zdziałać cuda. Dajmy Tymkowi szansę na dalsze życie i szczęśliwe dzieciństwo, które się mu w 100% należy. Razem możemy wygrać tę nierówną walkę dobrą ze złem. Możemy przekształcić smutek w radość, a łzy w szczęście.

Dziękujemy ci, że otwierasz swoje serce i wspierasz bardzo trudną drogę do szczęścia dziecka.

Prosimy Cię wesprzyj walkę Tymona. Z Sercami pełnymi nadziei

Kamil i Ewelina Klebanowscy – rodzice Tymona

Wesprzyj zbiórkę na rzecz Tymona:

Wsparcie dla Tymona:

Fundacja ZOBACZ MNIE
ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11
50-069 Wrocław

SANTANDER BANK POLSKA SA
28 1090 23 98 0000 0001 4358 4104
Z tytułem wpłaty: „Tymon Klebanowski”

Wsparcie z zagranicy prosimy kierować na konta walutowe fundacji:

Konto walutowe w EURO: 92 1090 2398 0000 0001 4307 1859
Konto walutowe w USD: 49 1090 2398 0000 0001 4690 2387

IBAN: PL
SWIFT CODE: WBKPPLPP

Przy każdym przelewie bardzo prosimy o wpisanie w tytule wpłaty: „Tymon Klebanowski

Przekaż 1,5% podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE

Twój 1,5% podatku ma potężną moc. Dzięki niemu ratujemy zdrowie i życie ciężko chorych dzieci. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000 79 53 64 i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE.

Wypełnij PIT on-line
Rozlicz PIT na podatki.gov.pl
Pobierz program do PIT