Akcja Charytatywna „Pomagamy REKORDowo”


Weź udział w akcji charytatywnej

Weź udział w akcji charytatywnejWygraj Gitarę zmalowaną przez Szymona Chwalisza!

Tegoroczna edycja Gitarowego Rekordu Świata jest wyjątkowa pod wieloma względami. Również dlatego, że po raz pierwszy będzie można dołączyć do akcji charytatywnej „Pomagamy REKORDowo” i wygrać niezwykłą GITARĘ. Została ona przygotowana specjalnie na tę okazję przez Szymona Chwalisza, twórcę legendarnych woodstockowych gitar. Unikatowy instrument będzie super pamiątką tegorocznego bicia rekordu.

Akcja Charytatywna podczas Gitarowego Rekordu Świata odbędzie się po raz pierwszy w historii. Zasada jest prosta – każdy, kto przekaże darowiznę o wartości 25 zł na rzecz Fundacji ZOBACZ MNIE może stać się właścicielem tej oryginalnej gitary. Wszystkie środki zebrane w akcji „Pomagamy REKORDowo” zostaną przekazane ciężko chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji.

Dlaczego ta gitara jest taka niezwykła?

– Przede wszystkim jest to instrument marki Yamaha model model RevStar RSP20CR o wartości ponad 6 tys. zł.
– Przekazała nam ją firma RIFF i Yamaha Music Europe
– Wpadła w ręce niezwykłego Artysty – Szymona Chwalisza, który zmaluje na niej wyjątkowy projekt. Będzie to obraz opustoszałego wrocławskiego Rynku w czasach kwarantanny. Miejsca, które od lat gromadzi tysiące ludzi, a teraz jest puste, jak nigdy wcześniej. Gitara jest jednak nie tylko piękną i symboliczną pamiątką z czasów epidemii, ale przede wszystkim naprawdę bardzo wartościowym instrumentem. Artystyczne gitary spod ręki Szymona Chwalisza były bowiem sprzedawane na licytacjach za 50-60 tysięcy złotych.

Jak wygrać gitarę?

Teraz wystarczy, że zapoznasz się z regulaminem, zrobisz wpłatę 25 zł dla fundacji z tytułem przelewu „POMAGAM REKORDOWO”, a już 8 maja dowiesz się, czy zostałeś zwycięzcą

Wpłacam-akcja charytatywna podczas Gitarowego Rekordu Świata

Zwycięzcę wyłonimy tydzień po Gitarowym Rekordzie Świata – 8 maja o godz. 14.00 podczas transmisji live na profilu w serwisie Facebook: Gitarowy Rekord Świata (https://www.facebook.com/GitarowyRekord/ )

Wsparcie dla przelewów z zagranicy należy kierować na konto ogólne fundacji:
SANTANDER BANK POLSKA SA
12 1090 2398 0000 0001 4307 1844
IBAN: PL12 1090 2398 0000 0001 4307 1844
SWIFT CODE: WBKPPLPP

lub Konto walutowe w EURO:
IBAN: PL92 1090 2398 0000 0001 4307 1859

Gitarowy Rekord Świata – DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Tegoroczna edycja Gitarowego Rekordu Świata po raz pierwszy w historii odbędzie się w całości w wersji online. Nie możemy spotkać się na wrocławskim Rynku, ale możemy wspólnie zagrać w sieci!

Aby zagrać należy pobrać kartę zgłoszeniową: https://heyjoe.pl/wp-content/uploads/2020/03/karta_uczestnictwa2020.doc.
1 maja wysłać maila ze zgłoszeniem na adres gramy@heyjoe.pl

W tytule wpisując „Gramy!” w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz miejscowość. Załączcie wypełnioną kartę zgłoszeniową

UWAGA: nie wysyłajcie zgłoszeń przed 1 maja, musimy mieć pewność, że gracie razem z nami w dniu imprezy!

1 maja od godz.12.00 na stronie www.heyjoe.pl rozpocznie się transmisja internetowa – włączcie ją i grajcie razem z nami!
Grać można w miejscu dla Was najwygodniejszym – może to być fotel przed ekranem komputera, balkon, otwarte okno lub przydomowy ogródek. Ważne, żeby mieć włączoną transmisję i grać razem z nami. W transmisji pojawią się instrukcje i nauka wspólnego grania, zobaczycie też koncerty na żywo z Wrocławia. Będziemy łączyć się też z zaproszonymi gitarzystami z całego świata.


Przekaż 1,5% podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE

Twój 1,5% podatku ma potężną moc. Dzięki niemu ratujemy zdrowie i życie ciężko chorych dzieci. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nasz numer KRS: 0000 79 53 64 i przekaż 1,5% podatku podopiecznym Fundacji ZOBACZ MNIE.

Wypełnij PIT on-line
Rozlicz PIT na podatki.gov.pl
Pobierz program do PIT